• Bestuur

    Zonder bestuur, trainers of scheidsrechters en andere vrijwilligers geen vereniging. Op deze pagina vind je welke mensen in het bestuur zitten of trainer zijn. 

    Bestuursleden:

    Rol Naam email
    Voorzitter Ingrid Schierbeek voorzitter@flevomusketiers.nl
    Secretaris Corine Hijmissen secretaris@flevomusketiers.nl
    Penningmeester Newien Jhinkoe Rai penningmeester@flevomusketiers.nl
    Ledenadministratie Ilse Maas ledenadministratie@flevomusketiers.nl
    Wedstrijdsecretaris Diana Hijselaar wedstrijdsecretaris@flevomusketiers.nl
    06-21240121

    Wedstrijdsecretaris/Algemeen bestuurslid

    Joyce van Eijk wedstrijdsecretaris@flevomusketiers.nl
    Voorzitter Technische Commissie Ruben Kaper voorzittertc@flevomusketiers.nl
    Materialen Henk Groenenweg Bestuur@flevomusketiers.nl
    Sponsor Vacature voorzitter@flevomusketiers.nl
  • Trainers

    Onze trainers zijn op de volgende manier verdeeld over de teams: 

    Naam Team(s)
    Matijs Vos U18-1
    Johan Boekhoven U18-2
    Melvin Drenth U16-1
    Rahma Conteh en Jesaja Dramé U16-2
    Adrius Luciunas U16-3
    Ruben Kaper U14-1
    Ilse Maas en Yaniek Postma U14-2
    Rufäel Negash U14-3
    Menno van Eijk en Anup Mulder U12-1
    Menno van Eijk en Anup Mulder U12-2
    Menno van Eijk en Anup Mulder U12-3
    Eelco Derks, Jeroen Bouwhuis, Ray Mari, Amy Heijselaar U10
    Eelco Derks, Jeroen Bouwhuis, Ray Mari, Amy Heijselaar U9